Webinari na temu Izrada alata za povećanje transparentnosti postupaka i rezultata vrednovanja ispita

27. travnja 2021.

Krajem travnja održana su tri webinara u sklopu kojih je doc. dr. sc. Ana Sušac (Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu) održala tri prezentacije s temom vrednovanja u nastavi fizike:

• 27. travnja 2021. godine – Povezanost vrednovanja s očekivanim ishodima učenja i načinom poučavanja poveznica;
  • 28. travnja 2021. godine – Formativno i sumativno vrednovanje u sveučilišnoj nastavi fizike poveznica;
  • 29. travnja 2021. godine – Razvoj samovrednovanja kod studenata fizike poveznica;

Navedeni webinari predviđeni su projektom FizKO, unutar Elementa 2: Unaprjeđenje postupaka osiguravanja kvalitete na studijskim programima fizike i služe za osposobljavanje prijavitelja i partnera za uvođenje transparentnijih načina vrednovanja ishoda učenja.

Poveznica na snimke webinara i poveznica na popis referenci: