Susret sa studentima 1. i 3. godine preddiplomskog studija Fizika – predstavljanje projekta FizKO

9. lipnja 2021.

U srijedu, 9. lipnja 2021. godine u 12 sati na Sveučilišnim odjelima, u predavaonici O-029, održan je susret sa studentima 1. i 3. godine preddiplomskog studija Fizika. Na tom sastanku voditelji studija i smjerova su predstavili studije/smjerove koji se odabiru upisom 2. godine preddiplomskog, odnosno upisom 1. godine diplomskih studija na Odjelu za fiziku Sveučilišta u Rijeci.
Doc. dr. sc. Diana Mance, voditeljica studijskog smjera Fizika i znanost o okolišu, tijekom svog izlaganja upoznala je prisutne studente sa svrhom i ciljevima projekta ” Razvoj studija fizike uz primjenu HKO – FizKO” te istaknula aktualni proces izrade novog standarda zanimanja diplomirani inženjer fizike okoliša kako na Odjelu za fiziku Sveučilišta u Rijeci tako i na glavnim partnerskim institucijama na projektu.